Misją Centrum Kompetencji PUŁAWY jest dostarczanie dodatkowych wartości uczestnikom rynku rolnego.

Dwudniowe warsztaty z zakresu budowania strategii marketingowych dla słuchaczy studiów podyplomowych

Czym w praktyce jest strategia marketingowa i jak ją budować? Jakie są nowe wyzwania podyktowane zmianą rzeczywistości rynkowej? Jak zyskownie zarządzać relacjami z klientem i jakie są nowe trendy w sprzedaży? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań poznali uczestnicy dwudniowych warsztatów przeprowadzonych przez ICAN Institute, wydawcę prestiżowego miesięcznika Harvard Business Review Polska.

Warsztaty odbyły się w dniach 27-28 listopada 2015 r. i były otwarte dla wszystkich słuchaczy studiów podyplomowych dla doradców rolnych organizowanych w ramach Centrum Kompetencji PUŁAWY przy współpracy z Wydziałem Rolnictwa i Biologii SGGW. Były to dodatkowe zajęcia nieprzewidziane w standardowym programie studiów, w całości ufundowane przez Grupę Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” S.A. i Centrum Kompetencji PUŁAWY. – We współczesne rolnictwo wpisany jest bardzo duży postęp technologiczny, który wymaga kompleksowej wiedzy i umiejętności. Od doradców rolnych ta wiedza będzie potrzebna na poziomie specjalistycznym. W naszym przekonaniu to właśnie zarządzanie projektami i sprzedażą podniesie efektywność ekonomiczną i wzrost konkurencyjności naszych przedsiębiorstw rolnych. Stąd pomysł na dodatkowe zajęcia ukierunkowane na zagadnienia marketingowe. – powiedział dr Zenon Pokojski, koordynator Centrum Kompetencji PUŁAWY.

Zajęcia przeprowadziła Agnieszka Węglarz – Strateg, ekspert z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu marketingowym i marką oraz budowaniu strategii i rozwiązań marketingowych w obszarze marketing mix.

Podczas dwudniowego warsztatu uczestnicy zdobyli praktyczną wiedzę dotyczącą przede wszystkim najlepszych praktyk stosowanych w zakresie budowania strategii i modeli marketingowych oraz strategicznego zarządzania sprzedażą i relacjami z klientem. Potwierdzeniem ukończenia warsztatów są certyfikaty przyznane przez Harvard Business Review Polska.